|

E&C, East Crane AEG

Tento článek se věnuje AEG zbraním od firmy EC, které přišla na český trh v roce 2017 firma moRRisCZ

E&C, East Crane (Hongkong) co., LTD je profesionální výrobce dílů a nástrojů s dvacetiletou zkušeností na trhu. Zaměřuje se nejen na výrobu ale i vývoj a inovaci pro ostatní obchodní značky. Díky stále se rozvíjející reputaci a dlouholetým zkušenostem se firma rozhodla pro výrobu vlastní značky "E&C". Firma se zaměřuje a snaží o nejvyšší kvalitu ve své výrobní koncepci a má v plánu nadále postupovat ve vývoji AEG zbraní. Na základě zpětné vazby od zákazníků je cílem firmy přinášet na trh kvalitní výrobky za nejnižší možnou cenu.
Firma se řídí heslem 4 základních požadavků: SERVIS, KVALITA, RYCHLOST A INOVACE

Když se podíváme na samotné zpracování tak najdeme podobnost a schodné díly, které známe například u zbraní Specna Arms které jsou na českém trhu již delší dobu.

Zpracování těla:

Tělo je na první pohled přesně zpracované, všechny části lícují k sobě. Nikde žádné vakly, mechabox sedí perfektně v ose. Zbraň má funkční imitaci bolt catch. Po natažení páky závěru se otevře prachová krytka výhozu nábojnic a imitace závěru zůstane v zadní poloze. Díky tomu můžete snadno seštelovat hop up. Po zmáčknutí vypouštěče závěru se uvolní do zamčené polohy. Tato funkce nemá žádný extra vliv na střelbu nicméně, u dražších a kvalitnějších zbraní se to považuje za standart. 
Tělo je příjemně lehké, bude to způsobené větším množstvím hliníku v materiálu těla. Což nemění nic na tom že je dostatečně pevné a odolné. RIS je přesné opracované na CNC, avšak není ostré a dobře se drží i bez rukavic. Ve spodní části lučíku má každá zbraň označení modelu a unikátní seriové číslo. Většina modelů má již v základu od výrobce oka na popruh nebo otvory pro QD oka. Pažba na tubusu drží perfektně a vůbec se nevyklá což je příjemné hlavně při rychlém zacílení či změně opory v raměni (levé/pravé)

Test akumulátoru 1000mAh 7,4V Li-Pol Turnigy-Nano-tech:
http://www.armymarket.cz/akumulator-li-pol-7-4v-1000mah-nano-tech-20-40c-turnigy-d6226

Tento akumulátor jsem zvolil pro svůj test hlavně proto, že se vejde bezproblémů do tubusu zbraně a proto lze použít jakoukoliv pažbu. Do pažby crane stock se samozřejmně vejde akumulátor větší, až 2000mAh, nicméně pro test nám bude stačit přímá úměra a slabší akumulátor. Akumulátor s dvojnásobnou kapacitou tedy drží minimálně o 50% více.

Test proběhl za venkovních podmínek, teplota kolem 20°C, střelba proběhla se zbraní EC-303 bez úprav tak jak ji dostanete od výrobce, povolený hop up mechanizmus a kuličky 0,20 g BLS.  Test probíhal tak, že jsme vždy vystřelili v kuse jeden zásobník, tedy 300 kuliček, následně jsme zkontrolovali hodnoty napětí akumulátoru, pohmatem teplotu akumulátoru a motorku a úsťovou rychlost. Celkem 

Nejbližší akce

31.05. 09:00
Mid-cap game Fénix vol.9

Poslední květnová akce Opět pouze na tlačné zásobníky


Naplánované akce

Oragnizované akce

Akce pro firmy a školy

Sponzor stránek