|

O kroužku

Stručný přehled činnosti airsoft kroužku a airsoft klubu mládeže při aréně Fénix

Jsme skupina  s dlouholetou zkušeností s prací v zájmových útvarech DDM Hradec Králové, pedagogické centrum BiHK a na Letních dětských táborech. Naši instruktoři jsou proškolení pedagogičtí pracovníci, kromně jiného pořádáme školní výlety, tábory, airsoft arenu a další. Přes 10let pro vás připravujeme airsoft kroužky.


Během našich setkání si osvojí členové základní vojenské, branné návyky, naučí se bezpečnosti hry, základů přežití v divočině a reagování při krizových situacích. Klademe také důraz na praktickou první pomoc a soběstačnost a ústrojovou kázeň.

Uniforma:

Ústrojová kázeň = jednotná uniformu vz. 95, opasek v barvě TAN a čepice typu UCP/Pro období zimy WATCH CAP (Kompletní uniformu pomůžeme zajistit nebo nabízíme její zapůjčení za příspěvek 500,- na školní rok. V Galerii můžete vidět reprezentativní příklad uniformy.)
Uniforma:
https://www.armymarket.cz/obleceni-a-obuv-detske-obleceni?idProducer=125&filterOptions%5B12%5D=906&do=addFilterProducer

Čepice:
https://www.armymarket.cz/cepice-rip-stop-mfh-d1457?idOption=13&idOptionValue=36&productOptions%5B15%5D=1156&productOptions%5B12%5D=906&do=setOption

Zimní čepice:

https://www.armymarket.cz/cepice-fleecova-watch-cap-condor-outdoor-d6605?idOption=12&idOptionValue=74&do=setOption

Trička Khaki budeme objednávat hromadně s potiskem

Uniformy se nosí na každý kroužek pokud dopředu instruktor nerozhodne jinak, například z důvodů horšího počasí. jiná uniforma než vz. 95 bude tolerována pouze 1. měsíc kroužku. (nedodržování ústrojové kázně může vést k vyřazení z klubu)

Instruktoři a praktikanti se odlišují uniformou ve vzoru MC "Multicamo"

 

Veškeré vybavení lze zakoupit či zajistit v rámci kroužku a nebo v našem kmenovém airsoft shopu www.armymarket.cz

Proč tato změna a proč vz.95 a Multicam? Jednoduchá otázka, ústrojová kázeň je další krok ke zvýšení kvality našeho klubu. Ověřili jsme si to již několikrát na našich akcích, vz.95 a Multicam je dobře maskující, dostupný vzor, který se dá sehnat za příznivou cenu používaný a nebo i nový navíc díky obchodu moRRisCZ je k dostání i v dětských verzích.

Taktická výstroj: Universální v barvě COYOT/TAN

V žádném případě není nutné aby nováčci či účastníci měli kompletní taktickou výstroj hned na začátku kroužku, výstroj doporučujeme pořizovat postupně. Taktickou výstroj tvoří převážně JPC nebo LPC nosič, sumky, molle opasek, odhazovák, popruh, lékárnička a transportní batoh. 

Další vybavení jako je karimatka, spacák a jiné na víkendové a větší akce necháváme individuální, ale rádi vám případně poradíme. 

Vybavení pro hru Airsoft:

V minulích letech byl vždy problém s půjčováním erárního vybavení jsme nuceni to regulovat neboť jenom členské příspěvky na obnovu vybavení nestačí. V prvním měsíci září, bude vybavení v omezené míře k zaůjčení zdarma pro všechny nováčky. Zvláště pro ně pak nabízíme tedy možnost mít k dispozici vlastní zapůjčené vybavení pro zbytek roku a případné akce mimo dobu kroužku.

Kompletní základní výbavu (AEG repliku airsoft zbraně, 3 zásobníky, plničku, výkonný moderní akumulátor a nabíječku, transportní pouzdro a ochranné brýle a masku) zapůjčíme na celý rok za příspěvek 1500,- (příspěvek nezahrnuje případný servis a munici, vybavení má účastník svěřené do péče a odpovídá za něj).

 

Členské příspěvky jsou 2000,- a platí pro celý školní rok 2020/2021.

pozn: členové se zaplaceným příspěvkem mají poloviční vstupné na airsoft arénu Fénix na všechny nedělní akce

 

velitel František Chmelík "Clooster"

tel.:739 670 256

email:info@arena-fenix.cz

 

Ukázky činnosti a náplně kroužků

Výcvikové a tréninkové hry

 

Instruktážní školení ochrany VIP osoby

 

Instruktážní školení ochrany VIP osoby

 

Instruktážní školení ochrany VIP osoby

 

Nácvik střeleckých dovedností

 

Fyzická příprava

 

Trénink ovládání zbraně za pohybu

 

Instruktáž techniky střelby z dlouhé zbraně

 

Zahájení a nástup při každé schůzce kroužku

 

Bojové a taktické formace

 

Pořadová příprava

 

Hraní airsoftových scénářových her

 

Práce zkušených odstřelovačů

 

A o prázdninách airsoftové tábory a kempy

 

Vzpomínky na airsoftové prázdniny na kempu v Milovicích

Oragnizované akce

Akce pro firmy a školy

Sponzor stránek